Šport

Na registráciu do Turnaja v stolnom futbale ostáva len chvíľa

Neváhajte sa príďte si zahrať aj vy! (Foto: pixabay.com)
Neváhajte sa príďte si zahrať aj vy! (Foto: pixabay.com)

Turnaj v stolnom futbale sa pre našu univerzitu pomaly stáva tradíciou. Organizátori ho pre vás pripravujú aj počas tohto akademického roka. Na registráciu vám ostáva už len pár dní.

17. októbra o 17.17 to vypukne! Ďalší ročník turnaja v kalčete bude prebiehať v bare Déja Vu na dvoch Rosengart stoloch. Organizátori začali spoluprácu s Foosballovou úniou Slovenska, no turnaj je určený stále aj amatérskym dvojiciam (PRO sú hráči vo FUS rebríčku umiestnení do 50. miesta a všetci zahraniční hráči). Hrať sa bude s obyčajnými bielymi loptami podľa zjednodušených pravidiel FUS, ktoré nájdete na tomto odkaze.

Všetko, čo potrebujete vedieť o turnaji (Foto: organizátori)
Všetko, čo potrebujete vedieť o turnaji (Foto: organizátori)

Registrovať sa môžete správou na fanpage, ktorá bude obsahovať názov tímu a mená hráčov. Pre viac informácií sledujte Facebook. Ak ste sa ešte nerozhodli zúčastniť sa, organizátori majú pre vás videopozvánku.

Viktória Koósová

Študentka slovenčiny, angličtiny, literatúry a mediálnych štúdií. Nádejná lingvistka, ktorá miluje dlhé cesty; nenechá si ujsť kultúrne podujatia, kde nepohrdne šálkou kvalitnej kávy či čaju. Je profesionálnou speváčkou v sprche; vo voľnom čase relatívne veľa číta a rada sa vzdeláva v rôznych oblastiach. Jej snom je naučiť sa čo najviac cudzích jazykov; ako správny fanúšik Harryho Pottera spoznať svojho Patronusa - a byť lepším človekom. Jej špecialitou je používanie množstva nezvyčajnej interpunkcie.

Komentovať

Komentovať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *