Kultúra Spravodajstvo

Príď na CraftCon: zabav sa s Minecraftom a youtubermi

CraftCon - megaakcia s Minecraftom a youtubermi (Foto: craftcon.cz)
CraftCon - megaakcia s Minecraftom a youtubermi (Foto: craftcon.cz)

Čím budeš, keď budeš veľká a zrelá? Prvé, čo mi v detstve po tejto otázke zišlo na um, bola lekárka. Dnes už zisťujem, že to tak u mňa nie je. Napriek tomu, že sa nám nepodarí splniť si svoje detské sny, každé dieťa má jasnú predstavu, ktoré povolanie sa mu páči. 

Drvivá väčšina dnešných detí si už nemyslí, že by z nich mohli byť dobrí právnici, doktori, architekti. V kurze už nie sú ani profesionálni športovci, hudobníci či obdivovaní smetiari-naskakovači. Dnes existuje detský sen o zaručenej kariére – stať sa YOUTUBEROM. Dávno to už nie je len o Gogovi a jeho preslávenej „šiške“. Portfólio vlogov je obohatené o kurzy líčenia, ničenia vecí, vlasové tutoriály či obľúbené komentovanie počítačových hier. Sféra, kde si prídu na svoje dievčatá i chlapci behom niekoľkých minút.

Ak ste aj vy milovníkom hier a youtuberov, navštívte megaakciu CraftCon. Príďte v sobotu 19. 11. 2016 do košického Jumba a vychutnajte si svet počítačovej zábavy s vašimi obľúbenými youtubermi. Od 10.00 sa na vám budú venovať tí najznámejší z celého Slovenska i Česka. Tešiť sa môžete napríklad na PeeeTaaaTV, Vláďu, PJAY, FreescootOfficial, McCitron a ďalších. Celá akcia sa ponesie v znamení Minecraftu a internetovej popkultúry. Autogramy, fotky a videá s vašimi favoritmi sú zaručené. 🙂

Organizátorom akcie CraftCon je ZR Games s. r. o. Na vytváraní programu a zábavy na akcii sa podieľajú popredné osoby z českej a slovenskej Minecraft komunity. Viac informácií sa dozviete na webovej stránke craftcon.cz.

Na našej facebookovej stránke prebieha aj súťaž o dva lístky na CraftCon. 🙂

Simona Lazorová

Možnosť niečo vám napísať sa mi spája s lifestylom a hlavne módou. Pozrite
sa preto spolu so mnou na všetko, čo práve letí.

Komentovať

Komentovať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môže sa vám páčiť