Kultúra

N3O Akustika: Vieme, čo nové prinesú na svojej Street tour

Už len pár dní a turné sa začne (Foto: n3oakustika.com)
Už len pár dní a turné sa začne (Foto: n3oakustika.com)

Prešovská kapela N3O Akustika sa vydáva na svoju Street Tour. Počas leta navštívia festivaly a zavítajú do ulíc ôsmich miest. V treťom ročníku odštartujú svoju štvordňovú tour na východnom Slovensku už  v pondelok 24. júla v Prešove a v Košiciach. Čo bude iné ako po minulé roky?

Koncerty sú rozdelené na dve časti v každom dni. V popoludňajších hodinách sa bude hrať na námestiach v akustickej forme a večer ich fanúšikovia môžu vidieť v zaujímavej časti mesta. Jednou z nich je aj nádvorie Zvolenského zámku.

„Tento rok pribudlo jedno nové miesto, a to Zvolen. Ubudla zo zoznamu Banská Štiavnica, no nie z toho dôvodu, že by sme tam nechceli hrať, pretože mnohým ľuďom to chýba, ale preto, lebo v sobotu tam hráme na festivale Sitno Blues a ľudia si môžu prísť užiť celý festivalový program. Kto chce, môže nás stretnúť v Archanjel Caffe. Budeme v Štiavnici oddychovať a naberať sily celý deň na našich obvyklých miestach,”  vyjadril sa manažér kapely.

20136521_664408300437175_59125089_n
Kapela sa postupne dobíja ďalej (Foto: n3oakustika.com)

Kapela odprezentuje svoju najnovšiu tvorbu pre nový album, plánovaný približne koncom roka. Zmenou je aj množstvo koncertov a odohraných dní za celú Street Tour. Medzi ich zastávky patria aj festivaly ako Galota festival, Cibuľa Fest, Sitno Blues, Big Air a Uprising, s ktorým oslávia okrúhle 10. výročie festivalu. Všetky bližšie informácie ku koncertom a festivalom nájdete na ich facebooku alebo webe. 🙂

Termíny koncertov Street Tour 2017:

  1. júl – Košice, BeerHouse , Hlavná 54, cca 15.30
  2. júl – Prešov, Sochárske Sympózium, Za Kalváriou 3, cca 19.00
  3. júl – Liptovský Hrádok, Námestie, cca 17.00
  4. júl – Tatranská Lomnica, Switch klub, cca 21.00
  5. júl – Banská Bystrica, Námestie SNP, cca 16.30
  6. júl – Zvolen, Zvolenský zámok, cca 20.30
  7. júl – Bratislava, Michalská brána, cca 16.00
  8. júl – Nitra, Hidepark, cca 21.00

Kristína Minárová

Študujem mediálne štúdiá. Milujem knihy, filmy, múzeá, rockové koncerty a festivaly. Dá sa povedať, že vždy mám na všetko čas, no napriek tomu nič nestíham.

Komentovať

Komentovať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *