Kultúra

FFave Acoustic Night

Vítaní sú všetci hudobníci (Foto: pixabay.com)
Vítaní sú všetci hudobníci (Foto: pixabay.com)

Každý študent žijúci už nejaký ten semester na internáte to pozná – chodbovice, hudba na plné obrátky šíriaca sa nielen z búdok rádia, ale aj balkónov na samotných izbách a bunkách, spievajúce spolubývajúce v sprche, spolužiaci, ktorí sa vo voľnom čase kreatívne vyžívajú v priestoroch súboru Torysa, či študenti hudobného umenia s radosťou cvičiaci na svoje hudobné nástroje a hlasivky na najbližšie skúšky.

Teraz vám Filozofická fakulta Prešovskej univerzity v spolupráci s klubom Wave ponúka možnosť skutočne sa realizovať. Nepremeškajte unikátnu príležitosť prezentovať sa hudobne – a to už ako vlastnou tvorbou, tak aj cover verziami či improvizáciou priamo na mieste počas FFave Acoustic Night.

15. marca o 19.00 v priestoroch klubu Wave sú očakávaní všetci talentovaní spolužiaci a kolegovia, ktorí majú radi to, čo robia (a dokonca to nemusia ani študovať). Ide o zábavu a príjemne strávený večer s dobrou živou hudbou, o ktorú sa postaráme sami navzájom.

Vítaní sú ako študenti, tak aj zamestnanci univerzity. Nevyhodíme ani bývalých absolventov – či vlastne kohokoľvek so záľubou v hudbe a chuťou spríjemniť si večer niečím, čo nezažijete v bežných baroch.

Každý hudobník bude mať k dispozícii približne 15 minút na sebaprezentáciu. V prípade záujmu píšte na katarina.komenska@unipo.sk a pre ešte viac informácií pozrite aj na Facebook.

Viktória Koósová

Študentka slovenčiny, angličtiny, literatúry a mediálnych štúdií. Nádejná lingvistka, ktorá miluje dlhé cesty; nenechá si ujsť kultúrne podujatia, kde nepohrdne šálkou kvalitnej kávy či čaju. Je profesionálnou speváčkou v sprche; vo voľnom čase relatívne veľa číta a rada sa vzdeláva v rôznych oblastiach. Jej snom je naučiť sa čo najviac cudzích jazykov; ako správny fanúšik Harryho Pottera spoznať svojho Patronusa - a byť lepším človekom. Jej špecialitou je používanie množstva nezvyčajnej interpunkcie.

Komentovať

Komentovať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *